شبکه نوآوری دیجیتال ایران

شبکه نوآوری دیجیتال کشور توسط مرکز نوآوری اقتصاد دیجیتال(اینوسنتر) و با حمایت ویژه ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فعالیت می‌کند. هدف از این طرح تسهیل استقرار، آموزش، سرمایه‌گذاری و رشد و توسعه‌ی شرکت‌های نوپای دیجیتال کشور است. 

چنانچه استارت‌آپ یا شرکتی فعال در عرصه‌ی فناوری‌های نوظهور هستید و نیاز به فضا جهت استقرار اعضای تیم خود می‌باشید، به انواع حمایت‌های مادی یا معنوی از جمله سرمایه‌گذاری و یا خدمات مشاوره و آموزشی نیاز دارید، شتابدهنده یا مرکز نوآوری هستید می‌توانید و فضای مناسب جهت استقرار تیم‌های فناور را فراهم نمایید، فرصت عضویت در این شبکه را از دست ندهید. 

خدمات شبکه نوآوری

استقرار

استقرار تیم‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه دیجیتال و فناوری‌های نوظهور در مراکز نوآوری، شتابدهنده‌ها، فضاهای کاری اشتراکی بصورت رایگان در سراسر کشور

سرمایه‌گذاری

معرفی شرکت‌ها و یا تیم‌ها به شبکه سرمایه‌گذاری خطرپذیر کشور، صندوق‌های پژوهش فناوری و ...

خدمات مشاوره و آموزشی

ارائه خدمات منتورینگ، مشاوره با متخصصین فناوری و کسب‌وکار به صورت رایگان و تامین هزینه دوره‌های آموزشی موردنیاز شرکت‌های عضو شبکه نوآوری

حمایت‌های مادی و معنوی

تخصیص وام کم بهره و حمایت‌های نقدی و غیرنقدی بلاعوض برای اعضای شبکه

مراحل ثبت نام استارتاپ‌ها و تیم‌ها

*مراکز نوآوری و شتابدهنده‌ها نیز در صورت تمایل به پیوستن به شبکه می‌توانند از طریق تماس با مجموعه اینوسنتر آمادگی خود جهت ارائه خدمات به استارتاپ‌های عضو شبکه را اعلام نمایند.

حامیان و همکاران

دانش بنیان
سکو
sivan
تبیان
آژمان
خانه نوآوری

آدرس: تهران، میدان ولیعصر، بلوار کریمخان، خیابان به‌آفرین، مرکز نوآوری کتابخانه ملی، طبقه سوم
شماره تلفن: 83532331-021

حامی اصلی